Záruka
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruka, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a je možné ji uznat pouze na základě doložení faktury. Při uznané reklamaci Vám bude zboží vyměněno nebo vráceny peníze za reklamované zboží.

Storno objednávky
Kupující může svou objednávku vzít zpět (stornovat) nejpozději do dvou hodin po učinění objednávky e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , v předmětu e-mailu musí být uvedeno slovo STORNO. Pokud kupující již za objednané zboží zaplatil a objednávku ve lhůtě 2 hodin řádně stornoval, bude mu zaplacená kupní cena vrácena - odeslána do 3 pracovních dnů zpět, a to poštovní poukázkou nebo bezhotovostním převodem (dle přání zákazníka). Pokud kupující stornuje objednávku později, než ve shora uvedené lhůtě 2 hodin, bude prodávají akceptovat takové storno pouze po předchozí dohodě s kupujícím a k akceptaci se předem nezavazuje.

Platební a dodací podmínky
Našim zákazníkům nabízíme dva nejrozšířenější způsoby úhrady zboží:

  1. Zboží bude zasláno na dobírku, nebo naší dopravou - je zaplaceno při převzetí zásilky.
  2. Zboží je možné platit převodem na účet formou předfaktury. Číslo účtu a variabilní symbol obdržíte při objednávce.

 

Pokud není domluveno jinak, zboží zasíláme dopravní společností.
K ceně zboží je připočtena cena za dopravné a balné. 

 

U betonových výrobků si veškeré náklady na dopravu hradí objednavatel.

Poplatek za dobírku je zahrnut v ceně poštovného a balného, pokud zaplatíte převodem, poplatek za dobírku bude odečten z dopravného.


Veškeré ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní.
Provozovatel obchodu je plátcem DPH. Všechny námi uváděné ceny jsou včetně DPH.

Přejeme Vám příjemný nákup!