Firma byla založena v roce 1998 majitelem panem Danielem Sakem. 
Z prvopočátku byla hlavní činnost zaměřena na prodej pletiva, plotových komponentů a doplňků, drátů a hřebíků. Pro velký a stále narůstající zájem se dnes vedle obchodní činnosti věnujeme hlavně montážím oplocení. Montujeme kompletní oplocení ,, na klíč " z drátěného pletiva, dřevěné, svařované panely atd. po celé ČR i na  Slovensku a to kolem rodinných domů, zahrad, komerčních objektů atd. Kromě kompletního plotového sortimentu dodáváme a samozřejmě i montujeme branky, dvoukřídlé brány,  brány posuvné samonosné , kolejnicové, křídlové brány, dodáváme a montujeme bránové automatické  pohony včetně dálkového ovládání.
        
V naší prodejně sídlící ,, v buňce "  U Tří kohoutů v Ivančicích Vám nabídneme pletiva klasická čtyřhranná, okrasná, chovatelská, stavební i průmyslová, plotové sloupky, stínící clony, PVC ke stromkům, dráty, hřebíky a další doplňky. 
   
V naší NOVĚ OTEVŘENÉ prodejně v TRSTĚNICÍCH u Moravského Krumlova Vám mimo kompletního plotového sortimentu, bran a branek nabídneme také sortiment ze železářství, zahradnických potřeb a nářadí, pracovních a ochranných pomůcek, drogerie a čistících prostředků, barev a laků, papírnictví  a mimo jiného různé sezónní doplňky, ozdoby a květinky.     
        
 Daniel Sako    
 Evidován v Živnostenském rejstříku Moravský Krumlov    
 Trstěnice 17    
 671 71 Hostěradice    
        
 telefon : +420 777 595 587    
 e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     
        
 IČO : 68709340    
 DIČ : CZ7505236772